Mladí hasiči‎ > ‎

Plamen 2011/2012

Okresní kolo Plamenu se konalo 18. - 20.5.2012 v Bečově nad Teplou

MH Žlutice starší - postup z 2. místa do krajského kola v Krásné u Aše.

Celkové výsledky po podzimní a jarní části okresního kola




Výsledky ročníku 2011/2012 - podzimní část

Obsadili jsme první místa, výsledková listina je níže.


 

Výsledková listina - ZPV

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pořadí hlídek

 

 

 

Pořadí sborů

 

PŘÍPRAVKA

 

 

 

PŘÍPRAVKA

Poř.

SDH

hl.

 

 

Poř.

SDH

hl.

1

Žlutice

1

.

 

1

Žlutice

1

2

Útvina

2

.

 

2

Útvina

2

3

Jáchymov

2

.

 

3

Jáchymov

2

4

Žlutice

2

x

 

4

Bečov nad Teplou

1

5

Útvina

1

x

 

5

Dalovice1

1

6

Jáchymov

1

x

 

5

Dalovice2

1

7

Bečov nad Teplou

1

.

 

5

Toužim

1

8

Dalovice1

1

.

 

 

Žlutice

2

8

Dalovice2

1

.

 

 

Útvina

1

8

Toužim

1

.

 

 

Jáchymov

1

 

 

Výsledková listina - ZPV

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pořadí hlídek

 

 

 

Pořadí sborů

 

MLADŠÍ

 

 

 

MLADŠÍ

Poř.

SDH

hl.

 

 

Poř.

SDH

hl.

1

Žlutice

1

.

 

1

Žlutice

1

2

Útvina

1

.

 

2

Útvina

1

3

Krásné Údolí

1

.

 

3

Krásné Údolí

1

4

Dalovice1

2

.

 

4

Dalovice1

2

5

Mezirolí

1

.

 

5

Mezirolí

1

6

Nová Role

1

.

 

6

Nová Role

1

7

Dalovice1

1

x

 

7

Dalovice2

1

8

Dalovice2

1

.

 

8

Bečov nad Teplou

1

9

Bečov nad Teplou

1

.

 

9

Jáchymov

1

10

Žlutice

2

x

 

10

Toužim

1

11

Jáchymov

1

.

 

11

Horní Blatná

1

12

Toužim

1

.

 

 

Dalovice1

1

13

Mezirolí

2

x

 

 

Žlutice

2

14

Horní Blatná

1

.

 

 

Mezirolí

2

 

 

Výsledková listina - ZPV

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pořadí hlídek

 

 

 

Pořadí sborů

 

STARŠÍ

 

 

 

STARŠÍ

Poř.

SDH

hl.

 

 

Poř.

SDH

hl.

1

Žlutice

1

.

 

1

Žlutice

1

2

Jáchymov

1

.

 

2

Jáchymov

1

3

Útvina

2

.

 

3

Útvina

2

4

Krásné Údolí

1

.

 

4

Krásné Údolí

1

5

Dalovice

1

.

 

5

Dalovice

1

6

Bečov nad Teplou

1

.

 

6

Bečov nad Teplou

1

7

Nová Role

1

.

 

7

Nová Role

1

8

Útvina

1

x

 

8

Toužim

1

9

Jáchymov

2

x

 

9

Bor

2

10

Nová Role

2

x

 

 

Útvina

1

11

Toužim

1

.

 

 

Jáchymov

2

12

Bor

2

.

 

 

Nová Role

2

13

Bor

1

x

 

 

Bor

1

14

Bečov nad Teplou

2

x

 

 

Bečov nad Teplou

2


Podřízené stránky (1): Předchozí ročníky
Comments