Mistrovství ČR Praha 2015

Jak do Prahy a co s sebou?

odjezd: středa 8.7.2015 v 8.00 od hasičárny ve Vítězné ulici
návrat: pátek 10.7.2015 kolem 20.00 k hasičárně

NUTNÉ: pas nebo občanka + kartička zdravotní pojišťovny

Závodníci pojedou autobusem v jednotných sportovních teplácích - bude rozdáno na pondělním tréninku. Na sportování VHODNÉ boty (braňák a útok), elasťáky a trička dostanou na místě. Nějaké civilní oblečení - spíše sportovnější, dále bundu. Věci osobní hygieny,opalovací krém, ručník, přezůvky, pyžamo, toaletní papír, pláštěnku, láhev na pití, menší batoh na věci na stadion, spacák. Spíme ve školních třídách, lehátka zajistíme.

Přibalte závodníkům sladkosti na 3 dny (žádné brambůrky!!!), svačinu a pití na cestu do Prahy máme zajištěnou sponzorsky, jinak bude zajištěno veškeré jídlo (stravujeme se v jídelně).

Kapesné stačí spíše menší, zvažte s sebou brát drahé věci (tablety, telefony).

V případě nějakých zdravotních obtíží, dejte závodníkům vše potřebné a upozorněte vedoucí.

Dobrou náladu, chuť něco dokázat a ZODPOVĚDNÝ přístup. Příprava nás všechny stála mnoho sil, bylo by škoda jí promarnit.

Celé závody je možno sledovat online na Firetv.

Poslední tréninky: neděle 5.7. ve 13.00 a v pondělí 6.7. v 15.00 na dolním hřišti. Bezpodmínečně nutná účast všech!!!
Kompletní organizační zabezpečení je ZDE.