Mistrovství ČR Brno

Jak do Brna a co s sebou?

odjezd: středa 2.7.2014 v 5.00 od hasičárny
návrat: pátek 4.7.2014 kolem 23.00 k hasičárně

NUTNÉ: pas nebo občanka + kartička zdravotní pojišťovny

Závodníci pojedou autobusem v jednotných sportovních teplácích - bude rozdáno na pondělním tréninku. Na sportování VHODNÉ boty (braňák a útok), elasťáky a trička dostanou na místě. Nějaké civilní oblečení - spíše sportovnější, dále bundu. Věci osobní hygieny, ručník, přezůvky, pyžamo, toaletní papír, pláštěnku, láhev na pití, menší batoh na věci na stadion. Spíme na internátu.

Přibalte závodníkům sladkosti na 3 dny (žádné brambůrky!!!), svačinu a pití na cestu do Brna máme zajištěnou sponzorsky, jinak bude zajištěno veškeré jídlo (stravujeme se v jídelně).

Kapesné stačí spíše menší, zvažte s sebou brát drahé věci (tablety, telefony).

V případě nějakých zdravotních obtíží, dejte závodníkům vše potřebné a upozorněte vedoucí.

Dobrou náladu, chuť něco dokázat a ZODPOVĚDNÝ přístup. Příprava nás všechny stála mnoho sil, bylo by škoda jí promarnit.

Pokyny k MČR jsou ZDE.