Výcvikový víkend, završen celoročním přezkoušením jednotky a taktickým cvičením, je za námi...

přidáno: 17. 11. 2013 7:47, autor: Alois Minář   [ aktualizováno 17. 11. 2013 11:00 ]
O víkendu 15.-17. listopadu probělo teoretické a praktické roční přezkoušení jednotky a tentokrát nechybělo také společné taktické cvičení. V pátek se konala schůze zásahovky, kde byla zhodnocena celoroční činnost, zakončena teoretickým testem. V sobotu dopoledne proběhl společně s HZS Toužim výcvik ve vyprošťování, kde nechyběla praktická zkouška a odpoledne pokračovalo  taktickým cvičením na téma -  požár výškové budovy, kterého se kromě profesionálů z Toužimi a Karlových Var, zúčastnily také dobrovolné jednotky z Bochova, Verušiček, Toužimi a ze Štědré.