Roční přezkoušení zásahovky, bilancování roku 2011

přidáno: 18. 12. 2011 2:40, autor: Alois Minář   [ aktualizováno 18. 12. 2011 13:00 ]
V sobotu 17.prosince se členové zásahovky podrobili ročnímu přezkoušení, bilancovali  činnost  roku letošního a plánovali rok 2012. Nechyběla diskuse, hlavně náš hlavní strojník se opět po delší době rozpovídal .... Vše proběhlo, jak má, všichni u zkoušky obstáli. Jedinou "kaňkou" bylo ukončení činnosti čtyřech členů zásahovky Milana Jandy, Jana Štípka, Romana Halase, Miroslava Krumla (převážně ze zdravotních důvodů) a roční přerušení činnosti Rudolfa Bachmanna mladšího z důvodu enormního pracovního vytížení. Chtěl bych jim všem  ještě jednou poděkovat za jejich aktivní činnost, spolupráci, popřát pevné zdraví a spokojenosti nejen v osobním životě.
K 1. lednu 2012 bude mít tedy  naše zásahovka 12 členů, což je samozřejmě v souladu s legislativou a na akceschopnosti jednotky nebude mít ukončení činnosti výše uvedených již bývalých kolegů žádný vliv.