Činnost SDH‎ > ‎

Zúčastnili jsme se oslav 140.výročí založení SDH Bochov

přidáno: 5. 8. 2012 2:54, autor: Alois Minář   [ aktualizováno 5. 8. 2012 2:59 ]
V sobotu dne 4.srpna jsme se zúčastnili oslav 140.výročí založení dobrovolného hasičského spolku v Bochově. Oslavy začaly položením květiny u tamního hřbitova, dále pak následoval průvod městem, svěcení městského a hasičského praporu, předání medailí bochovským hasičům a poté různé ukázky v požárním sportu, historických stříkaček v akci a samozřejmě nechyběla také pěna. Naše sdružení dorazilo na oslavy s praporem, Mercedesem, koňkou a se zásahovým vozem CAS20 T815, se kterým provedlo ukázku vyprošťování osob z havarovaného vozidla.
Večer pak oslavy pokračovaly taneční zábavou, které jsme se také v malém počtu zúčastnili.