Činnost SDH‎ > ‎

Výroční valná hromada je za námi

přidáno: 15. 1. 2012 3:24, autor: Alois Minář   [ aktualizováno 30. 1. 2012 14:50 ]
V sobotu dne 14.ledna proběhla v sále Zámecké restaurace výroční valná hromada. Nechyběli hosté z okolních hasičských sborů (SDH Toužim, Útvina, Štědrá, KonstantinovyLázně, Bochov, Chyše), kronikář a představitelé našeho města (starosta a člen organizace Václav Slavík společně s místostarostou Jaroslavem Zemanem), velitel profesionální stanice Toužim (Jiří Horník) a člen okresního výkonného výboru (Václav Turek). Kromě zpráv o činnosti nechybělo také kulturní vystoupení a slavnostní přísaha našich mladých hasičů, pokladní, revizní zpráva a samozřejmě plán činnosti na letošní rok. Kalendář akcí obdržel každý účastník shromáždění.