Činnost SDH‎ > ‎

Oslavili jsme 35.výročí partnerství ve Vieselbachu ...

přidáno: 24. 9. 2012 7:47, autor: Alois Minář   [ Aktualizováno 25. 9. 2012 23:39 uživatelem Václav Slavík ]
Ve dnech 21.-23.září jsme vyrazili do Německa oslavit 35.výročí partnerství s FF Vieselbach. V sobotu jsme vyrazili na výlet do historického městečka, odpoledne jsme navštívili zónu velkoobchodů, které taktéž slavily své výročí. Děti si "zařádily" na různých atrakcích a všichni jsem měli možnost vidět ukázky hasičů ve vyprošťování. Večer následovala oficiální akce, kde jsme si vzájemně vyměnili pamětní stuhy a byly rozdány plakety členům, kteří byli u zrodu tohoto partnerství, nebo se podílejí na jeho pokračování. Večer pokračoval taneční zábavou. V neděli proběhla mezinárodní dětská soutěž v požárním sportu dle tamních pravidel. O podrobnostech soutěže se dočtete v sekci Činnost Mladých hasičů, jen předesílám, že naše děti obhájily loňské vítězství a Putovní pohár společně se zlatými medailemi dovezly do Žlutic.