Zájezd do partnerského Vieselbachu (SRN)

přidáno: 6. 9. 2012 11:07, autor: Václav Slavík   [ aktualizováno 16. 9. 2012 12:56 ]
Výměnný víkendový pobyt mladých hasičů se koná u našich partnerů v Německu. Doprava bude zajištěna společným autobusem, odjezd v pátek 21.9.2012 v 11:00 od hasičárny (rodiče případně omluví děti ze školy). Poplatek za zájezd je stanoven na 400 Kč za dítě. Cestovní pojištění je zahrnuto v ceně a bude sjednáno hromadně. Strava a pitný režim bude zajištěn, kapesné v EUR na drobný nákup s sebou (není nutné), ubytování ve stanech (při nepříznivém počasí v hasičárně).

Pro cestu do zahraničí je třeba, aby mělo dítě platný cestovní doklad (pas, popř. občanský průkaz) originál kartičky zdravotní pojišťovny.

Přibližný program: návštěva zábavního parku a výlet na lodi, hasičské soutěže, sportovní utkání ve vybíjené, disko.

Co s sebou: vlastní stany (je nutno se domluvit s kamarádem(kou)) a každý účastník spacák, karimatku, jídelní misky (ešusy), příbor, hrneček na pití, utěrku, toal. papír, věci osobní hygieny, baterku, oblečení pro třídenní výlet a spaní ve stanu, pokrývku hlavy, plavky.

Zájem o tento zájezd je třeba projevit co nejdříve, pokud má někdo z rodičů rovněž chuť konat doprovod a pomoci, je vítán.

Návrat v neděli 23.9.2012 kolem 18:00 k hasičárně.

Přihlášky a platba: Marie Pokorná - účtárna Městského úřadu Žlutice - uzávěrka přihlášek v pondělí 17.9.

Přihlášen je ten, kdo zároveň zaplatil!