Zájezd do Německa se koná 15. - 17.6.2012

přidáno: 9. 5. 2012 2:50, autor: Václav Slavík   [ aktualizováno 9. 5. 2012 5:20 ]
Také letos se podařilo zajistit výměnný víkendový pobyt mladých hasičů v Německu. Doprava bude zajištěna společným autobusem, odjezd v pátek 15.6.2012 ve 12:00 od hasičárny (rodiče případně omluví děti ze školy). Poplatek za zájezd je stanoven na 400 Kč za dítě a vybírá ho vedoucí. Cestovní pojištění je zahrnuto v ceně a bude sjednáno hromadně. Strava a pitný režim bude zajištěn, kapesné v EUR na drobný nákup s sebou (není nutné), ubytování ve stanech.

Pro cestu do zahraničí je třeba, aby mělo dítě platný cestovní doklad (pas, popř. občanský průkaz) originál kartičky zdravotní pojišťovny.

Přibližný program: návštěva zábavního parku s koupáním a výletem na lodi, hasičské soutěže, sportovní utkání ve vybíjené, disko.

Co s sebou: vlastní stany (je nutno se domluvit s kamarádem(kou)) a každý účastník spacák, karimatku, jídelní misky (ešusy), příbor, hrneček na pití, utěrku, toal. papír, věci osobní hygieny, baterku, oblečení pro třídenní výlet a spaní ve stanu, pokrývku hlavy, plavky.

Zájem o tento zájezd je třeba projevit co nejdříve, pokud má někdo z rodičů rovněž chuť konat doprovod a pomoci, je vítán.

Návrat v neděli 17.6.2012 kolem 18:00 k hasičárně.

Dotazy  a přihlášky: Václav Slavík na tel.: 725 051 045