Valná hromada SDH

přidáno: 9. 1. 2013 15:58, autor: Václav Slavík
akce se koná v sobotu 12.1.2013 v sále KD ve Žluticích od 16:00

Program:
16:00 – 17:00 probíhá společná část schůze, v té vystoupí zástupce MH a přečte zprávu o činnosti, pak složí všichni noví členové slib Mladého hasiče a budou slavnostně přijati do sboru

v 17:00 dostanou všichni jídlo a nápoj
po jídle schůze pokračuje dále obvyklými formalitami

Pokyny pro mladé hasiče
Nauč se slib Mladého hasiče (je na konci tohoto článku).
Dostav se těsně před 16:00 do sálu KD, v upravené a vyžehlené košili MH s připevněnými nárameníky, v modrých kalhotách (mohou být i jeans), dívky mohou mít sukni, s sebou nepotřebuji nic. Všichni, kdo mají doma košili ji přinesou na kroužek 10.1.2013!
Po jídle pro mě akce končí a jdu domů, košili si ponechám a osobně za ni zodpovídám.

Pokyny pro rodiče
Máte-li zájem vidět své děti při slavnostním slibu dostavte se kolem 16:30 do sálu KD (pozor schůze bude již probíhat!!!!).
Pečujte prosíme o košili dle běžného postupu praní (pere se bez nárameníků), před prvním použitím je třeba začistit přišití nášivek. Košile bude vizitkou Vašeho dítěte. Po jídle si můžete své dítě odvézt.

Pokud se Vaše dítě akce nemůže zúčastnit, oznamte to co nejdříve vedoucímu kolektivu. (V.Slavík: 725051045)

Ples hasičů
Zveme všechny rodiče na ples hasičů, který se koná v sále KD Žlutice v sobotu 19.1.2013 od 20:00. Lístky možno zakoupit na valné hromadě nebo v Zámecké restauraci.

Slib mladého hasiče

„Slibuji na svou čest, že budu plnit a ctít zásady a cíle mladých hasičů“