Soutěž v Sokolově - 4.2.2012

přidáno: 24. 1. 2012 13:54, autor: Václav Slavík
Dostali jsme pozvánku na soutěž jednotlivců v Sokolově. Bohužel jsou omezená místa - 3 pro kategorii mladší a 3 pro starší. Níže jsou uvedeny podrobnosti. Kdo by měl zájem se zúčastnit, sdělí to ve čtvrtek na kroužku vedoucímu (v pátek musí být odeslána přihláška).
Dopravu a startovné zajistí SDH, odjezd by byl v 7:15 od hasičárny.
Vybavení: obuv do haly, tepláková souprava SDH, svačina, pití, kartička pojištěnce.

Propozice k soutěži:

Soutěž se koná v sobotu 4.února 2012 od 9.00 hodin v areálu stadionu Blaník v Sokolově.

08.00 – 8.30 hodin  -  prezence mladší kategorie
09.00 hodin  - běh na 50 metrů s překážkami  mladší kategorie
11.00 – 11.30 hodin – prezence starší kategorie
12.00 hodin  - běh na 50 metrů s překážkami  starší kategorie

Soutěží se ve dvou kategoriích – mladší a starší.  Dráha je zkrácena cca o deset metrů, tudíž nelze uznat případný výborný čas, běží se v jedné dráze Jinak celá soutěž probíhá dle propozic hry Plamen. Kolektivy si přivezou vlastní nářadí. V případě velkého množství závodníků bude proveden pouze jeden pokus a nejlepších osm závodníků z každé kategorie poběží pokusy dva.

Tohoto prvního ročníku se mohou výjimečně zúčastnit členové družstev, kteří byli nahlášeni na závody jednotlivců v Jáchymově a nyní již oddíl mladých hasičů z důvodu dovršení horní hranice věku nenavštěvují a připravují se coby dorostenci. Za každé družstvo se může zúčastnit nejvíce pět závodníků. Tento nultý ročník je náhradou za velice deštivé počasí v Jáchymově, pokud se vydaří budeme se snažit v těchto závodech pokračovat.