SNÍH - ZLATO - BRONZ - postup na krajské kolo = PLAMEN 2013

přidáno: 27. 5. 2013 0:04, autor: Alois Minář   [ aktualizováno 27. 5. 2013 0:09 ]
Naši Mladí hasiči se zúčastnili okresního kola hry Plamen, které se letos konalo ve dnech 24.-26. května v Jáchymově. Počasí nepřálo, byla zima, pršelo a v neděli dokonce padal celý den sníh. Z tohoto důvodu byly zrušeny dvě disciplíny (požární útok a útok CTIF).
Ovšem sečteno, podtrženo, po technických problémech, organizačních výpadcích, ale po urputném boji skočila naše mladší kategorie na 1. místě a kategorie starší těsně na 3. místě (rozdíl mezi první a třetí příčkou byly dva body) a tím si vybojovala postup do krajského kola.
Upřímně blahopřejeme, děkujeme za vzornou reprezentaci našeho sdružení, ale i města a držíme palce do Sokolova, kde od 7.-9. června proběhne již zmíněné krajské kolo hry Plamen.