Pokyny pro zájezd do Německa

přidáno: 11. 5. 2016 2:02, autor: Václav Slavík
Výměnný víkendový pobyt mladých hasičů se koná u našich partnerů ve Vieselbachu, Německo. Doprava bude zajištěna společným autobusem, odjezd v pátek 3.6.2016 ve 14:00 od hasičárny (rodiče případně omluví děti ze školy). Poplatek za zájezd je stanoven na 500 Kč za dítě, 600 Kč dospělí. Cestovní pojištění tentokrát NENÍ zahrnuto v ceně a každý účastník si je MUSÍ sjednat sám!!! (doklad musí předložit při odjezdu) Strava a pitný režim bude zajištěn, kapesné v EUR na drobný nákup s sebou (není nutné), ubytování ve stanech (při nepříznivém počasí v hasičárně).

Pro cestu do zahraničí je třeba, aby mělo dítě platný cestovní doklad (pas, popř. občanský průkaz) originál kartičky zdravotní pojišťovny.

Co s sebou: vlastní stany (je nutno se domluvit s kamarádem(kou)) a každý účastník spacák, karimatku, jídelní misky (ešusy), příbor, hrneček na pití, utěrku, toal. papír, věci osobní hygieny, baterku, oblečení pro třídenní výlet a spaní ve stanu, pokrývku hlavy, plavky.

Zájem o tento zájezd je třeba projevit nejpozději do pátku 20.5.2016, pokud má někdo z rodičů rovněž chuť konat doprovod a pomoci, je vítán.

Návrat v neděli 5.6.2016 kolem 18:00 k hasičárně.

Přihlášky a platba: Miriam Minářová, školní klub, tel.: 734 181 726,

Přihlášen je ten, kdo odevzdal návratku a zároveň zaplatil!