Pokyny k nové sezóně 2013/2014

přidáno: 3. 9. 2014 9:13, autor: Václav Slavík
Kroužek se bude konat pravidelně každý čtvrtek: mladší od 16.30 do 17.30, starší od 16.30 do 18.30 (nově tedy 2 hodiny). Sraz bude v hasičárně nebo na horním hřišti (vždy podle domluvy – bude viset i na webu v kalendáři).

Poplatek na celý rok: 300 Kč, bude se vybírat ihned v září

Přihláška: vyplnit co nejpřesněji a ihned odevzdat vedoucímu

Foto: nově přihlášení dodají do konce září průkazovou fotku

Občanský průkaz nebo pas: POUZE PRO STARŠÍ, bez tohoto dokladu nemohou v sezóně startovat!!! Zařídí rodiče ihned!!!

Vybavení na kroužek: sportovní oblečení (dlouhý rukáv a dlouhé nohavice = nutnost!!!), vhodná obuv, pití. Trénujeme za každého počasí!

Vzhledem k velice brzkému termínu prvních závodů je nutno se naučit a doma trénovat vázání uzlů, značky a hasební látky (viz sekce Co už umím tohoto webu). Veďte prosím děti k zodpovědné účasti na kroužcích.

Veškeré informace o místě a čase každého kroužku, o dalších termínech a pokynech hledejte na www.hasici-zlutice.cz v kalendáři nebo na FB Mladí hasiči Žlutice. Kontakt na vedoucího: 725 051 045