Pokyny k MČR ve Zlíně

přidáno: 28. 6. 2017 4:38, autor: Václav Slavík

koná se ve dnech 1. – 3.7.2017 ve Zlíně, stadion Univerzity Tomáše Bati

Nocování a strava pro fanoušky na VŠ kolejích (365 Kč/noc; snídaně 65Kč, oběd 90 Kč, večeře 90 Kč) –  Závodníci a jejich náhradníci mají ubytování i stravu hrazenou od SDH Žlutice.

Odjezd na MČR se uskuteční o den dříve – ve pátek 30.6. ve 13.00 od hasičárny, jedeme mikrobusy. Přenocujeme v apartmánu v Otrokovicích – závodníci (a náhradníci) budou mít vše hrazeno od SDH Žlutice, dospělí platí 330 Kč/noc/osoba, spíme všichni na postelích. Druhý den se ráno přesuneme do Zlína a budeme se ubytovávat na VŠ kolejích.

Program MČR: sobota – braňák; neděle – 13.00 slavnostní nástup, 14.30 štafeta CTIF, PÚ CTIF, štafeta dvojic; pondělí – 8.00 štafeta 4x60, pož. útok, 13.00 jednotlivci. Veškerý program lze sledovat on-line na www.firetv.cz

Návrat: v pondělí 3.7.2017 ve 23.00 (záleží na provozu) k hasičárně Žlutice

CO S SEBOU:

·      NUTNÉ: pas nebo občanka + kartička zdravotní pojišťovny

·      na sportování VHODNÉ boty (braňák a útok), elasťáky a trička dostanou před závody. Nějaké civilní oblečení - spíše sportovnější, dále bundu. Věci osobní hygieny, opalovací krém, ručník, přezůvky, pyžamo, toaletní papír, pláštěnku, láhev na pití, plavky, menší batoh na věci na stadion, nepotřebujeme spacák ani lehátka.

·      přibalte závodníkům sladkosti na 3 dny (žádné brambůrky a redbuly!!!), svačinu a pití na cestu do Zlína máme zajištěnou sponzorsky, na páteční večer připravte závodníkům s sebou večeři (nedoporučujeme řízek). Jinak bude zajištěno veškeré jídlo (stravujeme se v jídelně).

·      kapesné stačí spíše menší, zvažte s sebou brát drahé věci (tablety, atd.).

·      v případě nějakých zdravotních obtíží, dejte závodníkům vše potřebné a upozorněte vedoucí.