Pokyny k MČR

přidáno: 29. 6. 2018 0:42, autor: Václav Slavík

v souvislosti s mistrovstvím se sejdeme v sobotu 30.6.2018 v 9.00 v hasičárně ve Žluticích na posledním soustředění před odjezdem, strava zajištěna, přenocujeme na lehátkách (spacák s sebou) a v neděli se společně přesuneme do místo konání braňáku (Nekmíř u Plzně) - podrobný program na adrese http://mcrplzen2018.cz/ .

Samotné mistrovství se koná ve dnech 1. – 3.7.2019 v Plzni, stadion ve Skvrňanech.

Program MČR: neděle – braňák; pondělí – 13.00 slavnostní nástup, 14.30 štafeta CTIF, PÚ CTIF, štafeta dvojic; úterý – 8.00 štafeta 4x60, pož. útok, 13.00 jednotlivci. Veškerý program lze sledovat on-line na www.firetv.cz

Návrat: v úterý 3.7.2018 v 18.00 k hasičárně Žlutice

Pozvěte všechny kamarády, rodiče a známé do fanouškovského kotle Karlovarského kraje! Potřebujeme jejich podporu!

CO S SEBOU:

·      NUTNÉ: pas nebo občanka + kartička zdravotní pojišťovny + průkazku hasiče (ti, kteří nejsou členy SDH Žlutice)

·      na sportování VHODNÉ boty (braňák a útok), elasťáky a trička dostanou před závody. Nějaké civilní oblečení - spíše sportovnější, dále bundu. Věci osobní hygieny, opalovací krém, ručník, přezůvky, pyžamo, toaletní papír, pláštěnku, láhev na pití, plavky, menší batoh na věci na stadion, nepotřebujeme spacák ani lehátka.

·      přibalte závodníkům sladkosti na 3 dny (žádné brambůrky a redbuly!!!), jinak bude zajištěno veškeré jídlo (stravujeme se v jídelně).

·      kapesné stačí spíše menší, zvažte s sebou brát drahé věci (tablety, atd.).

·      v případě nějakých zdravotních obtíží, dejte závodníkům vše potřebné a upozorněte vedoucí.