Nová sezóna 2015/2016 startuje!!!

přidáno: 24. 8. 2015 14:17, autor: Václav Slavík   [ aktualizováno 24. 8. 2015 14:40 ]

Tuto středu se opět rozjíždí hasičská sezóna, a to velice rychle. První kroužek je pro všechny zájemce dne 2.9.2015 od 16.30 v hasičárně ve Vítězné ulici u spodního hřiště. Přiveďte s sebou kamaráda, pokud je ročník 2001 a mladší. Určitě rychle zapadne do kolektivu a pomůže bojovat o nejvyšší příčky...

Kroužek se bude nově konat každou středu od 16.30 do 17.30, střídavě na hřišti, v klubovně a v tělocvičně. Určitě se dá zkombinovat i s jinými kroužky, např. fotbalem. Informace vždy bude viset na webu.

Poplatek na celý rok: 300 Kč, bude se vybírat ihned v září.

Přihláška bude k dispozici na prvním kroužku, nutno vyplnit co nejpřesněji a ihned odevzdat vedoucímu.

Nově přihlášení dodají do konce září průkazovou fotku.

Občanský průkaz nebo pas: POUZE PRO STARŠÍ KATEGORII, bez tohoto dokladu nemohou v sezóně startovat!!! (může být i propadlý) Zařídí rodiče ihned, protože to trvá min. 3 týdny!!!

Vybavení na kroužek: sportovní oblečení (dlouhý rukáv a dlouhé nohavice = nutnost!!!), vhodná obuv, pití. Trénujeme za každého počasí!

Vzhledem k velice brzkému termínu prvních závodů je nutno se naučit a doma trénovat vázání uzlů, značky a hasební látky (viz sekce Co už umím tohoto webu). Veďte prosím děti k zodpovědné účasti na kroužcích.

Veškeré informace o místě a čase každého kroužku, o dalších termínech a pokynech hledejte na www.hasici-zlutice.cz v kalendáři nebo na FB Mladí hasiči Žlutice. Kontakt na vedoucího: 725 051 045