Naši starší jsou 4. v kraji

přidáno: 13. 6. 2012 11:51, autor: Václav Slavík   [ aktualizováno 13. 6. 2012 12:46 ]
Na krajské kolo v Plamenu postoupilo naše starší družstvo ze druhého místa. Po dvou náročných soutěžních dnech jsme 9. a 10. června v Krásné u Aše nakonec vybojovali 4. místo. Celý závod byl pro nás velkou zkušeností, naučili jsme se, že skutečně vyhrávat může jen dokonale soustředěný tým. To nám v některých disciplínách chybělo. Přesto můžeme pochválit naši "slabší" pětici v branném závodu a výborný výkon v požárním útoku (jsme s časem 26,93 druzí v kraji). Díky těmto výkonům jsme mohli takto uspět. Do budoucna by se dobrou průpravou mohla stát krajská liga.
Činnost mladých hasičů dlouhodobě podporuje Město Žlutice.
Členové úspěšné reprezentace: Terezka Pokorná, Adéla Hartová, Klára Richterová, Eliška Slavíková, Simona Čermáková, Kačka Bubníková, Pavel Pacík, Jirka Richter, Karel Štác, Míra Václavíček, trenéři Vašek a Martin a všichni, kteří obětovali svůj čas nácvikům. Za všechny děti díky.