Naši mládežníci skvěle odstartovali letošní sezónu ....

přidáno: 8. 2. 2014 13:11, autor: Alois Minář   [ aktualizováno 8. 2. 2014 14:21 ]
Sobotní účast našich mládežníků v Sokolově na "padesátkování" ukázala dobrou formu našich borců (bylo jich celkem třináct, včetně přípravky). Účast potvrdila, že nastavený směr je ten správný a také poskytla informace, kde je co ještě dolaďovat, vždyť ty hlavní soutěže nás teprve čekají. Při zpáteční cestě jsme zavítali do Mc Donald´s, kde si mládežnci pochutnali na zmrzlině a dospěláci na kávě. Všem soutěžícím, rozhodčím  a vedoucím děkujeme za skvělou reprezentaci našeho spolku a držíme palce do dalších letošních soutěží.... A jak jsme se umístili?

MLADŠÍ KATEGORIE:
dívky: 1. místo Antonie MINÁŘOVÁ, 2. místo  Žaneta ŘEZÁČOVÁ
chlapci: 4. místo Matěj HART, 5. místo Jiří HIKL, 6. místo Marek VRŠÍNSKÝ

STARŠÍ KATEGORIE:
dívky: 2. místo Štěpánka HORSKÁ, 6. místo Simona ČERMÁKOVÁ, 7. místo Eliška SLAVÍKOVÁ
chlapci: 7. místo Jiří KUCIAK, 8. místo Karel ŠTÁC