Mladí hasiči jsou vítězi okresu!

přidáno: 24. 5. 2016 8:47, autor: Václav Slavík
Po podzimní části celostátní hry mladých hasičů Plamen se obě družstva starších i mladších usadili na prvních příčkách. Jarní kolo, které proběhlo opět ve Žluticích ve dnech 21. a 22. května 2016, na tom nic nezměnilo.
Starší v sobotu vyhráli všechny svoje disciplíny a zcela zaslouženě postoupili do krajského kola. Navíc ovládli disciplínu  Běh na 60m s překážkami, kde brali všechna 3 medailová místa v dívkách i chlapcích (1. Eliška Slavíková, 2. Antonie Minářová, 3. Štěpánka Horská - 1. Pavel Pacík, 2. Stanislav Soukup, 3. Tomáš Molek)!
Mladší si svoje pozice museli v neděli vybojovat, štafeta 4x60m jim nevyšla podle představ a skončili v ní na 4. místě. Nejrychlejším požárním útokem ovšem nenechali nikoho na pochybách, že okresní mistrovský titul je ve správných rukou. Také oni si to rozdají se soupeři na krajské soutěži. Neztratili se ani v jednotlivcích: dívky Ema Minářová 2. místo a chlapci Mikuláš Slavík 1. místo a Petr Bartoň 2. místo. Poděkování patří všem vedoucím a podporovatelům. Sbor tak na všechny může být právem hrdý.