Mistrovství ČR České Budějovice 2016

přidáno: 28. 6. 2016 7:22, autor: Václav Slavík

Jak do Budějic a co s sebou?

odjezd: čtvrtek 30.6.2016 ve 14.00 od hasičárny
návrat: neděle 3.7.2016 kolem 20.00 k hasičárně

NUTNÉ: pas nebo občanka + kartička zdravotní pojišťovny

Závodníci pojedou autobusem do kempu Bezdrev, kde přenocujeme (chatky, lůžkoviny jsou na místě). Na sportování VHODNÉ boty (braňák a útok), elasťáky a trička dostanou před závody. Nějaké civilní oblečení - spíše sportovnější, dále bundu. Věci osobní hygieny,opalovací krém, ručník, přezůvky, pyžamo, toaletní papír, pláštěnku, láhev na pití, menší batoh na věci na stadion. Spíme na VŠ kolejích, nepotřebujeme spacák ani lehátka.

Přibalte závodníkům sladkosti na 3 dny (žádné brambůrky a redbuly!!!), svačinu a pití na cestu do Budějovic máme zajištěnou sponzorsky, na čtvrteční večer připravte závodníkům s sebou večeři. Jinak bude zajištěno veškeré jídlo (stravujeme se v jídelně).

Kapesné stačí spíše menší, zvažte s sebou brát drahé věci (tablety, telefony).

V případě nějakých zdravotních obtíží, dejte závodníkům vše potřebné a upozorněte vedoucí.

Dobrou náladu, chuť něco dokázat a ZODPOVĚDNÝ přístup. Příprava nás všechny stála mnoho sil, bylo by škoda jí promarnit.

Celé závody je možno sledovat online na Firetv.