4. místo na Mistrovství České republiky!

přidáno: 8. 7. 2016 4:00, autor: Václav Slavík
Starší žáci vybojovali na MČR v Českých Budějovicích skvělé 4. místo, když do poslední chvíle sahali po bronzu! Historicky nejlepší umístění Karlovarského kraje se rodilo hned od počátku soutěže. Zejména zabojovala naše spolehlivá děvčata, která byla skvělou pojistkou nevyrovnaných výkonů chlapců. Celkově ale družstvo zafungovalo skvěle a zúročilo předchozí zkušenosti z vrcholné soutěže.

Pořadí v disciplínách: ZPV - 3. místo, štafeta CTIF - 6. místo, útok CTIF - 3. místo, štafeta dvojic - 7. místo, štafeta 4x60m - 4. místo, požární útok - 7. místo. Celkově - 4. místo.

Výborné výsledky družstva podtrhli také individuální výkony v běhu na 60m s překážkami.Pavel Pacík - 2. místo, Štěpánka Horská - 9. místo.

V kategorii jednotlivci dorostu jsme dosáhli na 6. místo (Štěpánka Horská) a 11. místo (Jakub Křížek).

Skvělé výkony jsou zároveň poděkování všem, kteří činnost mladých hasičů dlouhodobě podporují finančně, ale zejména svým volným časem. DĚKUJEME!